IN4.pl - mobilna

Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta do World of Tanks PC

2021-12-01 15:31, Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD) | źródło: Info Prasowe / Wargaming

Obrazek Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta do World of Tanks PC

Wargaming opublikował właśnie zwiastun Operacji Świątecznych w World of Tanks na komputerach osobistych. Głównym bohaterem tego oczekiwanego wydarzenia jest znany bohater kina akcji - Arnold Schwarzenegger. Materiał wideo opowiada historię Małego Jasia i jego listu, który nie został doręczony przez ponad 30 lat. Mimo to, po trzech dekadach, Arnold dostaje zaginioną wiadomość i wie co zrobić – „get to the choppa” i odwiedza chłopca osobiście. Co się stanie jak dotrze na miejsce? To obejrzycie w rozwinięciu newsa. „Praca z zespołem Wargaming nad tym specjalnym wydarzeniem była świetnym doświadczeniem i czuję, że graczom się spodoba,” podkreśla Arnold...„Mam osobistą, długą historię z czołgami – jestem właścicielem M047 Pattona, którego prowadziłem w austryjackiej armii mając 18 lat. Doskonale znam ekscytację z dowodzenia stalowymi bestiami. Po latach pytań od fanów na reddicie o World of Tanks cieszę się, że mogę im dać parntnerstwo, którego oczekiwali. Świąteczne operacje nadchodzą, także odłóżcie ciasteczka i przygotujcie się, abyśmy razem mogli nieść świąteczną radość!”

Świąteczne Operacje to doroczne wydarzenie uwielbiane przez fanów gry, które rozpoczyna się w grudniu i trwa do początku nowego roku. Tradycyjny garaż w World of Tanks zamienia się w wioskę świąteczną, a gracze mają za zadanie przystrajanie jej zróżnicowanymi dekoracjami. Wraz z postępami wzrasta pozimom świątecznego ducha, a wirtualni czołgiści dostają rozmaite nagrody w grze.

Dalsze szczegóły dotyczące Operacji Świątecznych zostaną ogłoszone wkrótce. World of Tanks na komputerach osobistych to jedna z najpopularniejszych gier w Polsce i na świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 160 000 000 instalacji, a w Polsce przeszło 4600000 graczy spróbowało fenomenu wirtualnych czołgów.
Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta do World of Tanks PC

Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta do World of Tanks PC

Copyright © 2000 - 2022 IN4.pl