IN4.pl - mobilna

CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

2020-10-13 17:33, Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD) | źródło: Info Prasowe / Corsair

Obrazek CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

CORSAIR wprowadził do sprzedaży totalnie nową linię klawiatur mechanicznych z całkowicie nowymi przełącznikami CHERRY MX VIOLA – K60 RGB PRO. Premierowy produkt CORSAIR został wyposażony w wyprodukowane w Niemczech, w pełni ekskluzywne dla kalifornijskiego producenta, mechaniczne przełączniki CHERRY VIOLA o płynnym i liniowym skoku. Dodatkowo, nowa klawiatura Korsarzy oferuje wytrzymały korpus z aluminium oraz podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy w bardzo intensywnych barwach. Opracowane przez wynalazcę mechanicznych przełączników, firmę CHERRY MX, VIOLA o sile nacisku 45 gramów i punkcie aktywacji 2 mm wykorzystują opatentowany, samoczyszczący się system styków V-Shape oraz technikę dwustopniowej aktywacji CrossLinear.W efekcie klawisze naciska się płynnie i liniowo z szybkim resetem. Dzięki wieloletniej współpracy CORSAIR i jego niemieckiego partnera, MX VIOLA pojawiają się po raz pierwszy na rynku wyłącznie w konstrukcji kalifornijskiego producenta.

K60 RGB PRO ma solidną i elegancką obudowę ze szczotkowanego aluminium o wadze zaledwie 0,88 kg. Intensywne i dynamiczne podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy z niestandardowymi nakładkami ulepszającymi oświetlenie RGB nadaje biurku żywe iluminacje. Z pełnej gamy kolorów i efektów podświetlenia RGB w K60 RGB PRO można skorzystać przy użyciu CORSAIR iCUE. Oprogramowanie synchronizuje wszystkie urządzenia CORSAIR kompatybilne z iCUE i pozwala emitować spektakularne efekty świetlne obejmujące cały sprzęt gracza. W programie Korsarzy można też szczegółowo personalizować działanie premierowej klawiatury, na przykład zmieniając mapowanie klawiszy i programując makra, a podczas korzystania z gier zintegrowanych z iCUE wszystkie zestrojone produkty reagują dynamicznie na działania i zdarzenia w grze.

K60 RGB PRO gwarantuje pełną obsługę naciśnięć wielu klawiszy jednocześnie (NKRO) i stuprocentowy anti-ghosting zapewniając precyzyjną rejestrację każdego naciśnięcia klawisza. Tryb blokowania klawisza systemu Windows dodatkowo zabezpiecza przed przypadkowym zakłóceniem gry w decydujących momentach. Wygodne skróty klawiszowe umożliwiają sterowanie na bieżąco odtwarzaniem multimediów, głośnością i wbudowanymi efektami podświetlenia, aby ułatwić graczom użytkowanie PC i nie odwracać ich uwagi od wciągającej rozgrywki.

Seria K60 obejmuje łącznie trzy różne modele. K60 PRO z przełącznikami CHERRY MX VIOLA i jednokolorowym, czerwonym podświetleniem LED pojawi się w Polsce w pierwszym kwartale 2021 roku. K60 RGB PRO jest dostępna w sklepach już w dniu premiery nowej serii klawiatur. K60 RGB PRO LOW PROFILE z przełącznikami CHERRY MX Low Profile SPEED o wysokości 11.9 mm i punkcie aktywacji 1 mm zadebiutuje na rynku w listopadzie br.

Klawiatura K60 RGB PRO jest już dostępna w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym firmy CORSAIR. W Polsce sprzęt można zakupić w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym w cenie 569zł. Sugerowana cena detaliczna dla K60 RGB PRO LOW PROFILE to 649 PLN. Producent nie określił dokładnej ceny i daty pojawienia się wersji K60 PRO na polskim rynku. Sprzęt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.


CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

CORSAIR K60 RGB PRO z nowymi przełącznikami CHERRY MX

Copyright © 2000 - 2021 IN4.pl