IN4.pl - mobilna

Creative Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 RGB

2017-01-11 16:22, Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD) | źródło: Info Prasowe / Creative

Obrazek Creative Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 RGB

Creative Technology ogłosiła wprowadzenie dwóch nowych akcesoriów serii profesjonalnej dla graczy Sound BlasterX Pro-Gaming - Sound BlasterX Siege M04 i Sound BlasterX Vanguard K08 – czyli precyzyjna mysz do gier i klawiatura mechaniczna dla graczy, zaprojektowane od podstaw, aby dać zawodowym graczom możliwość wygrywania. Sound BlasterX Siege M04 jest profesjonalną myszą dla graczy od Creative. Zbudowana na Sensorze PixArt PMW3360 z czujnikiem podczerwieni IR LED oraz 32-bitowy wysokiej szybkości MCU. Siege M04 oferuje szybkość raportowania danych 1000 Hz i 12 000 DPI rozdzielczości. Jest w stanie śledzić precyzyjnie każdy ruch ręki, nawet bardzo szybkie ruchy, dając graczom możliwość precyzyjnego sterowania. W połączeniu z tolerancją odległości myszy od stołu do 2 mm, Siege M04 zapewnia precyzyjne odwzorowanie 1:1 pikseli dla wszystkich wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości.Wyposażona w siedem, w pełni programowalnych przycisków w tym z dedykowanym przyciskiem snajperskim i 3 pozycyjnym przełącznikiem DPI łatwego dostępu oraz przełączania on-the-fly. Mysz Siege M04 jest wyposażona w pamięć wewnętrzną, dzięki czemu użytkownicy mogą zaprogramować czujnik poziomu DPI i szybkość próbkowania, profile oświetleniowe a także przypisać przyciski zgodnie z potrzebami do gier. Wyposażona w mechaniczne przełączniki OMRON mysz, ma rozmieszczone w dolnej części podstawowe przyciski z lewej i prawej strony.

Siege M04 ma ogromną trwałość, wykona bezbłędnie do 50 milionów kliknięć. Zaprojektowana ergonomicznie dla praworęcznych, mysz zmieści się w dłoni i pasuje również do dłoni z dłuższymi paznokciami, zapewniając graczowi dobrą przyczepność. Jej bezpoślizgowa matowa powierzchnia i obszary pokryte teksturowanym kauczukiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet po wielu godzinach gry. Wyposażona pod spodem w duże ślizgacze z materiałów teflonowych o niskim współczynniku tarcia PTFE, Siege M04 zapewnia ultra gładkość I łatwość przesuwania. Mysz M04 jest również wyposażona w system oświetlenia Aurora Reactive, który jest w pełni programowalny do maksymalnie 16.8 miliona kolorów. 11 niezależnych segmentów LED ustawionych wokół obudowy zapewnia znakomite podświetlenie krawędzi – jest to jedyna mysz z takim oświetleniem.

Najważniejsze cechy Myszy Sound BlasterX Siege M04:
• PixArt PMW3360 IR LED precyzyjny sensor dla wytrawnych graczy
• 32-bitowy szybki MCU z wbudowanej pamięci
• 200 - 12000 DPI ustawiana na programowalnym 3 poziomowym przełączniku DPI
• Szybkość raportowania dla 1000Hz bez opóźnień reakcji i Smooth Glide całym ekranie
• brak przewidywania, brak akceleracji dla punktowych precyzyjnych ruchów
• 2mm niska odległość lift-off eliminuje niepotrzebne, przypadkowe ruchy
• 7 w pełni programowalnych przycisków, w tym przycisk snajperski i przełącznik DPI, ustawianie inteligentnych wskaźników świetlnych
• Wszystkie krawędzie myszy mają bierny system oświetlenia Aurora złożony z programowalnych elementów oświetleniowych, konfigurowalny do 16.8 miliona kolorów
• Ergonomiczny praworęczny design z bezpoślizgowej matowej powierzchni i obszarów pokrytych odpornymi, gumowymi z teksturą dla lepszej przyczepności palców zapewniającymi komfort i pewny chwyt
• niskie tarcie myszy o powierzchnię, duże ślizgacze z ultra gładkiego teflonu PTFE
• Wyposażona w zestaw wymiennych ślizgaczy myszy
• Kabel USB Nylon pleciony z kątowym odciążeniem minimalizuje zużycie

Sound BlasterX Vanguard K08
Sound BlasterX Vanguard K08 jest pierwszą wysokiej zaawansowaną klawiaturą mechaniczną do gier marki Creative. Klawiatura Vanguard K08 z układem US wyposażona w specjalistyczne mechaniczne klawisze - PRES (Perceive-React-Execute Switch) - opracowane do profesjonalnego grania. Klawisze zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane wspólnie z wiodącym ich producentem OMRON.

Żywotność klawiatury określana jest na aż 70 mln kliknięć. Czułość przycisków wynosi 45g siły nacisku, czyli niemal jak dotyk, dając możliwość zastosowań profesjonalnych. Przełączniki są bardzo elastyczne i zbudowane specjalnie do tej konstrukcji. Cechą szczególną konstrukcji klawiszy PRES jest również wyjątkowo mały skok 1,5 mm do maksymalnie 3,5 mm, co w standardowych klawiaturach wynosi odpowiednio 2,0 mm i 4,0 mm. Są one zoptymalizowane do aktywacji działania 25% szybciej, dzięki czemu gracze mogą odpalać komendy wcześniej i wykonywać 12,5% więcej kliknięć - zatem popełniać mniej błędów. Poza tym, w przeciwieństwie do zwykłych rozwiązań, każdy klawisz w Vanguard K08 wyposażony jest w podwójny krzyżak styków, aby zapewnić każdorazowe zadziałanie i niezawodny strzał graczowi, nawet jeśli jakiś styk zawiedzie.

Kompaktowa klawiatura jest ergonomicznie zaprojektowana, ma 109 w pełni konfigurowalnych klawiszy, posiada możliwość sterowania wszystkimi mediami, jak duże pokrętło głośności, dla maksymalnej wygody. Posiada podświetlenie tła pod klawiszami w całej palecie kolorów RGB, które można indywidualnie oznakować kolorami dla łatwego rozpoznawania grając w zaciemnieniu. Można też nadać klawiaturze barwy wojenne.

Cechy Sound BlasterX Vanguard K08:
Trwała, przystosowana do profesjonalnych zastosowań klawiatura OMRON, z podwójnymi krzyżakami styków, wytrzymująca ponad 70 milionów kliknięć.
• Czułość nacisku na klawisze już 45g, mały skok klawiszy 1.5mm, umożliwia - 25% szybsze naciśnięcie i 12,5% więcej kliknięć.
• Elastyczne klawisze dotykowe oferują niezawodne i lepsze wyczucie przez grającego, cichsze kliknięcia, dla tych, którzy wolą grać w ciszy.
• Niski profil obudowy klawiszy ergonomicznie zaprojektowane dla lepszego wyczucia i naciskania
• 109 w pełni konfigurowalnych klawiszy, roller do regulacji głośności
• W pełni programowalny, system podświetlenia z 16,8 mln kolorów Aurora Reactive
• Port do wygodnego połączenia High-speed USB pass-through
• Regulacja wysokości w formie wytrzymałych wysuwanych nóg
• Odpinana podkładka do nadgarstka

Ceny i dostępność
Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 dostępne będą w Polsce od lutego 2017 , orientacyjne ceny detaliczne wyniosą podając chwilowo w EUR:
• Sound BlasterX Siege M04 79.99 EUR
• Sound BlasterX Vanguard K08 179.99 EUR


Creative Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 RGB

Creative Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 RGB

Creative Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 RGB

Copyright © 2000 - 2018 IN4.pl