IN4.pl - mobilna

MODECOM Oberon White i Oberon Black

2017-02-17 12:40, Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD) | źródło: Info Prasowe / MODECOM

Obrazek MODECOM Oberon White i Oberon Black

Nowe obudowy wprowadzane aktualnie przez MODECOM zostały nazwane od księżyców Układu Słonecznego. Nie inaczej jest z dwiema bliźniaczymi obudowami Oberon, nazwanymi od księżyca Urana. Zachwycający surowy design sprawia, że obudowy wyglądają majestatycznie. Są bliźniacze, ale stanowią zupełne przeciwieństwa. Jedna jest w kolorze czarnym, a druga w mglistej bieli, która przykuwa uwagę estetów. zamontować można w nich aż trzy dyski SSD 2.5” i dwa HDD 3.5”. Oberon posiada jeden wentylator. Użytkownik może jednak rozbudować system chłodzenia o cztery dodatkowe, a w razie potrzeby, również zamontować system chłodzenia cieczą. Czystość wewnątrz obudowy zapewnią dwa filtry: jeden pod zasilaczem, a drugi na panelu górnym.

Obudowa została wyposażona w specjalny tunel na zasilacz. Dla wygody użytkownika na górze panelu frontowego zostały umiejscowione wszelkie niezbędne porty: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 oraz wejście HD Audio.

MODECOM Oberon Black to połączenie funkcjonalności i mrocznego tajemniczego designu. Z kolei Oberon White jest ucieleśnieniem piękna i tajemnicy. Ta majestatyczna obudowa uderza niestandardową wśród obudów bielą, która prezentuje się dostojnie i przykuwa uwagę.

Sugerowana cena detaliczna obudowy: 169.99 PLN.


MODECOM Oberon White i Oberon Black

MODECOM Oberon White i Oberon Black

Copyright © 2000 - 2018 IN4.pl