IN4.pl - mobilna

World of Tanks Blitz bardziej brudny, mokry i realistyczny

2021-06-09 10:00, Sebastian Wiśniewski (NetCop) | źródło: Informacja prasowa

Obrazek World of Tanks Blitz bardziej brudny, mokry i realistyczny

World of Tanks Blitz, młodszy brat kultowego World of Tanks na PC, właśnie obchodzi 7. rocznicę obecności na rynku gier wideo. Ten multiplatformowy tytuł, dostępny na urządzenia mobilne z iOS i Android, PC (Steam i Windows 10), MacOS oraz konsolę Nintendo Switch, właśnie osiągnął 170+ milionów pobrań na całym świecie. W Polsce cieszy się również dużą popularnością – od premiery zapoznało się z nim ponad 4 miliony rodaków, a nasz kraj jest trzeci w Europie, jeśli chodzi o pobrania tytułu na starym kontynencie. World of Tanks Blitz jest również bardzo angażującą grą – najnowsze dane pokazują, że statystyczny gracz spędza w niej dziennie 110 minut.

Aktualizacja 8.0 przynosi ze sobą przede wszystkim ulepszenia technologiczne. Realistyczne zachowanie i praca elementów podwozia, przylegający śnieg i błoto do czołgów, widoczne zamoczenie karoserii czy możliwe obmycie z zanieczyszczeń to tylko niektóre z nowych rozwiązań. Metaliczne powierzchnie są bardziej błyszczące, a gumowe i materiałowe bardziej odbijające i powiewające dzięki renderowaniu fizycznemu. Nowe czołgi już mają zaimplementowane zmiany, a pozostałe 370 jednostek będzie sukcesywnie unowocześniane w kolejnych aktualizacjach. Zobacz zmiany graficzne na tym materiale wideo.

Nowe czołgi amerykańskie to linia 4 ciężkich maszyn poziomów VII-X bazująca na zaawansowanych projektach armii z 1953 roku. Pokazują one nietypowe rozwiązania jak na przykład silnik zamontowany w wieżyczce czołgu. Wszystkie nowe maszyny mają dobre obniżenie działa, a system podwozia „gąsienica w gąsienicy” sprawia, że są trudne do zatrzymania. Czołgi poziomu IX i X oferują wybór między działami samoładującymi się dwoma lub trzema pociskami. Pierwsza opcja pozwala na zadawanie mocniejszych obrażeń alfa i mniejszym odstępem czasu pomiędzy wystrzałami. Druga możliwość to lepsza celność, skuteczniejsza penetracja oraz krótsze przeładowanie całego magazynka i większy współczynnik obrażeń na minutę.

Urodziny to czas świętowania także od 14 czerwca zapraszamy graczy do „Blitzlandu”, tematycznego parku rozrywki. Czekają na was takie nowe tryby jak strzelnica czy pokaz siły – uczestnicząc w nich macie możliwość wygrać unikatowe czołgi jak Pz. IV Gargoyle i Kunze Panzer. Wracają również lubiane przez graczy tryby Mad Games i Uprising. 21 czerwca na tydzień otworzy się również stoisko z suwenirami. Pełny kalendarz urodzinowych atrakcji dostępny jest na oficjalnej stronie gry pod adresem https://wotblitz.com/

Copyright © 2000 - 2021 IN4.pl